HAPPY PLAYGROUP

Szkoła językowa Żoliborz

Przedszkolaki
W naturalny sposób zapoznajemy dzieci od trzeciego roku życia z językiem angielskim poprzez liczne gry i zabawy, piosenki oraz prace plastyczne. Kiedy uczymy się o jedzeniu, przynosimy prawdziwe jedzenie (lub zabawki), a kiedy uczymy się o zabawkach czy ubraniach pokazujemy prawdziwe przedmioty podczas zajęć, żeby nasze dzieci widziały, że angielski nie jest abstrakcyjnym językiem, ale że można go używać do opisywania przedmiotów otaczających ich w codziennym życiu. Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim przez doświadczonych lektorów polskich oraz naszych Native Speakers. Poprzez naśladowanie i powtarzanie dzieci naturalnie i bezstresowo zapamiętują wyrazy i zwroty w języku angielskim. Każde dziecko otrzymuje podręcznik, z którego uczymy się przez cały rok, a grupy są podzielone według wieku (trzy, cztery lata i pięć lat). Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 minut.

Podstawowe kursy

KIDS

Szkoła podstawowa
Małe dzieci przyswajają język angielski w naturalny sposób, wykorzystując te same metody, których używały do nauczenia się języka polskiego. Dziecko, które rozpocznie jak najwcześniej naukę języka angielskiego, ma lepszą wymowę i „łapie” akcent w naturalny sposób, dlatego nasi Native Speakers oraz polscy lektorzy mówią wyłącznie w języku angielskim na zajęciach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 45 minut dla I klasy i 60 minut dla klas II-VI. **Zajęcia i podręczniki, z których korzystamy, współgrają ze słownictwem i tematami w podręcznikach szkół państwowych, ale posiadają rozszerzone słownictwo oraz rozbudowane tematy. Dzięki temu uczniowie widzą postępy już od pierwszego semestru, zarówno u nas, jak i w swoich szkołach. Ponieważ nasze grupy liczą tak mało osób, nasi uczniowie wiedzą, że jeśli mają jakiś problem w szkole z angielskiego lub czegoś nie rozumieją, to zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie naszych lektorów, którzy poświęcą część lekcji na wyjaśnienie tematu. Podczas zajęć wprowadzamy wiele zabaw, projektów, interaktywnych gier i pomocy audiowizualnych, które sprawiają że każda lekcja jest wyjątkowa! Grupy od IV klasy wzwyż liczą maksymalnie 5 osób.**

TEENS

Gimnazjum
Dla niektórych gimnazjalistów głównym celem kursu jest przygotowanie się do egzaminu gimnazjalnego, dla innych - uzyskanie certyfikatu międzynarodowego, a dla wielu główną motywacją jest szlifowanie i rozwijanie umiejętności płynnego mówienia po angielsku. Dlatego na początku nasi uczniowie otrzymują test poziomujący, dzięki któremu możemy zaproponować odpowiednią grupę i poziom. Podczas naszych zajęć kładziemy duży nacisk na sprawności komunikacyjne oraz na umiejętności potrzebne na egzaminie. Korzystamy z renomowanych podręczników i nowoczesnych materiałów pomocniczych, które pomagają w naturalny sposób przyswoić wiedzę w sytuacjach bliskich realiom nastolatków. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Lekcje odbywają się w języku angielskim z Native Speakers lub polskim lektorem. Grupy liczą maksymalnie 5 osób.

HIGH SCHOOL

Liceum
Nasi licealiści są dobierani do grup pod względem poziomu zaawansowania. Korzystamy z podręczników wydawnictwa Oxford oraz Macmillan, które inspirują i zachęcają do dyskusji oraz gruntownie przygotowują licealistów do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Naszym celem jest, aby licealiści gruntownie zapoznali się ze wszystkimi tematami maturalnymi, zarówno ze słownictwem, jak i gramatyką. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim z Native Speakers lub polskimi lektorami. Grupy liczą maksymalnie 5 osób.


LET'S TALK

Kurs dla dorosłych. Kurs dla dorosłych, w grupach 3-5 osobowych. Zajęcia odbywają się przedpołudniem, wieczorem lub w sobotę rano, raz w tygodniu i trwają 90 minut. Na początku określamy Państwa poziom za pomocą testu poziomującego, a następnie proponujemy grupy od poziomu początkującego do zaawansowanego (A1-C1). Nasze zajęcia stworzone są dla osób, którym napięty grafik nie pozwala pojawiać się w naszej szkole z większą częstotliwością. Wcale nie musi być to ze szkodą dla nauki języka! Wychodzimy z założenia, że lepsza i efektywniejsza jest nauka na miarę Państwa możliwości czasowych, ale systematyczna. Przynosi to o wiele większe efekty niż zaplanowane częstsze lekcje, ale z frekwencją „w kratkę”. Najważniejsza jest jakość i systematyczność, nie ilość. Nawet dla początkujących lekcje prowadzone są w języku angielskim. Dzięki temu od pierwszych zajęć kursanci mówią po angielsku i widzą postępy z lekcji na lekcję. Dodatkowo, zapewniamy naszym uczniom materiały do samodzielnej pracy w domu, żeby rozwijać wszystkie umiejętności potrzebne do swobodnego komunikowania się w języku angielskim.

Egzaminy

 • Egzamin gimnazjalny
  Egzamin z języka obcego został podzielony na dwie części: podstawową i rozszerzoną. Podczas egzaminu sprawdza się umiejętności rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych, znajomości środków językowych oraz (na poziomie rozszerzonym) wypowiedź pisemną. Nasze kursy przygotują Cię do egzaminu ze wszystkich tych umiejętności. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Celem kursu jest powtórzenie wszystkich tematów potrzebnych do zdania egzaminu, żebyście byli jak najlepiej przygotowani na egzamin! Grupy liczą od 3 do 5 osób.


 • Matura - poziom podstawowy
  U nas, dzięki kameralnej atmosferze, będziesz miał mnóstwo czasu, żeby przygotować się do wszystkich części egzaminu, szczególnie do ustnego. Więc, jeśli masz barierę w mówieniu po angielsku, pomożemy Tobie ją przełamać! Nasze kursy przygotowują do egzaminu ze wszystkich umiejętności. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Celem kursu jest przerobienie całego materiału potrzebnego do zdania egzaminu - żebyście byli jak najlepiej przygotowani. Zależy nam, abyście zdali na wasze wymarzone studia!

 • Matura - poziom rozszerzony
  Korzystamy z wiodących repetytoriów, a w grupie jest maksymalnie 5 osób. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Czy wiesz, że matura na poziomie rozszerzonym jest wyżej punktowana na większości wydziałów niż na poziomie podstawowym? Czasami kilka punktów przeważy czy Ty się dostaniesz na Swój wymarzony kierunek czy ktoś inny. Dlatego, jeśli jesteś dobry z języka angielskiego i chcesz być lepszy my ci w tym pomożemy! Podczas kursów, będziemy powtarzali wszystkie części matury rozszerzonej (a także podstawowej), żebyście doszlifowali Swoje umiejętności z języka angielskiego i zdali na 100%. Korzystamy z wiodących repetytoriów, a grupy liczą od 3 do 5 osób. Lektorzy, którzy prowadzą kursy maturalne, mają bogate doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu.


Dodatkowe wydarzenia w trakcie roku

 • Halloween Party


 • Christmas Show


 • Easter Egg Hunt


 • Summer Show