Lektorzy

KATARZYNA BELCZYK

lektor

Hello everyone! Nazywam się Kasia Belczyk i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 7 lat. Zaczęłam na studiach i choć bardzo wiele rzeczy zmieniło się od tamtej pory, język angielski pozostał. W międzyczasie nauczyłam się też języka węgierskiego i całkiem nieźle opanowałam język hiszpański – wierzę, że moje doświadczenie ucznia przekłada się na to, jakim jestem nauczycielem. W zeszłym roku uzyskałam certyfikat CELTA, który nie tylko podwyższył moje kwalifikacje, ale też pozwolił na zdobycie ogromnej ilości wiedzy i nowych pomysłów na nauczanie. Najbardziej w uczeniu lubię kontakt z ludźmi. Uwielbiam przekazywać im swoją pasję, obserwować ich postępy i widzieć jak powoli się przekonują, że nauka języka nie musi być nudna. Najmłodsi są w tym szczególnie wdzięczni. Wystarczy odpowiednio połączyć zabawę, poczucie humoru i naukę, żeby wyszli z klasy zziajani i zadowoleni, z głową pełną nowych słówek i zwrotów. W wolnym czasie tłumaczę, czytam, piszę, rysuję i podróżuję. Do zobaczenia w You Can Talk.

GERARD AZA

lektor

My Name is Gérard Aza. I am a Native English teacher and have been teaching in Poland now for nearly two years. I teach children from 5 up to 17. I also teach “ in company” working in Businesses such as Deloitte, Skanska, PKO and others. I really enjoy teaching. Adults and Children both need to be taught in different ways so one has to constantly be creative in planning and executing a lesson. With this in mind I always try to have my class enjoy their lessons as much as possible while still getting them learning at the same time. This is a great approach and does not dampen children's enthusiasm for learning.

PATRYCJA ZAKASZEWSKA

lektor

Hey, hi, hello! Uczę zarówno języka angielskiego jak i niemieckiego. Oba języki są moją pasją, którą staram się dzielić z dziećmi i młodzieżą. Dzięki ich kreatywności i chłonności umysłu są w stanie nauczyć się naprawdę wiele. Tylko trzeba mieć sposoby, by pokazać im, że nauka wcale nie musi być nudna! Mi takich jeszcze nie zabrakło :) W wolnym czasie podróżuję, jeżdżę rowerem i gram w gry planszowe. Spotkajmy się na zajęciach w You Can Talk!

DOROTA HNATIO-JĘDRZEJCZAK

lektor

Mam na imię Dorota. Jestem absolwentką wydziałów Historycznego i Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.Od 13 lat pracuję w prywatnej szkole podstawowej gdzie uczę języka angielskiego i włoskiego. Moją pasją są podróże dalsze i bliższe w czasie których znajomość języków obcych jest użyteczna, do czego staram się przekonać moich uczniów. W czasie zajęć ze mną jednak okazuje się, że uczenie się języków jest nie tylko użyteczne ale też przyjemne i może stać się wielką przygodą życia!~

DARIA WYRZYKOWSKA

lektor

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od kilku lat. Na co dzień pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Uważam, że uczenie nastolatków to najlepsze zajęcie na świecie! Uwielbiam w nich pomysłowość, ogrom pozytywnej energii oraz niesamowite poczucie humoru! Moje hobby to rysowanie karykatur znajomych, jazda na rolkach, gra na pianinie, filmy kostiumowe oraz śledzenie muzycznych nowinek z kategorii ‘indie rock’. Jeśli chcesz popracować nad swoim angielskim zapraszam na moje zajęcia. Będzie wesoło! Czeka nas również sporo pracy. W końcu naszym celem jest Twój postęp. To właśnie on mnie motywuje! Do zobaczenia w You Can Talk!

MONIKA CZAJKOWSKA-BAGIŃSKA

lektor

Hello! Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Język angielski to dla mnie sposób na życie. Kiedyś ktoś mądry powiedział „wybierz pracę, którą kochasz a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia w swoim życiu” – a ja się pod tym podpisuję  Jestem pełną energii pasjonatką angielskiego i moim celem jest zarażenie uczniów swoim entuzjazmem oraz motywowanie ich do ciągłego zgłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Uwielbiam pracować z ludźmi i wierzę, że zaangażowanie ze strony nauczyciela i uczniów to przepis na wspólny sukces. Ponadto intryguje mnie psychologia, a dokładnie mowa ciała, komunikacja niewerbalna oraz tajniki mikroekspresji, co pozwala mi jeszcze lepiej obserwować moich uczniów. W wolnych chwilach kocham tańczyć i aktywnie spędzać wolny czas, głownie jeżdżąc na rowerze i rolkach. Książki czytam w drodze do pracy :)

KATARZYNA ROKSANDIĆ

lektor

Moją przygodę z nauczaniem języka angielskiego zaczęłam już na trzecim roku studiów. Od razu wiedziałam, że tym właśnie chcę się zajmować i do dziś mam wyjątkowe szczęście robić to, co najbardziej kocham – nauczać. Pracowałam z róznymi grupami (przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli ). Pracując w zawodzie ponad dwadzieścia lat uczyłam w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Oprócz języka angielskiego doskonale władam językiem chorwackim, ponieważ ostatnich dwanaście lat spędziłam w tym pięknym kraju. Tam zdobyłam niezwykle cenne doświadczenie zawodowe, gdyż pod okiem wspaniałych mentorów miałam okazję poznać tamtejszy system edukacji pracując dziesięć lat w szkole podstawowej i na kursach językowych. Podczas lekcji główny nacisk kładę na komunikację, a w pracy z dziećmi, staram się aby nigdy nie zabrakło zabawy. Sama tworzę materiały dydaktyczne, często korzystam z prezentacji multimedialnych, filmów. Uwielbiam, gdy uczniowie cieszą się ze swoich sukcesów kiedy zaczynają mówić. Oprócz języka angielskiego pasjonuję się podróżami, jestem pilotem wycieczek, rezydentem, jak i tłumaczem języka chorwackiego. Od zawsze fascynowała mnie kultura krajów anglojęzycznych i najbardziej lubię uczyć właśnie kultury.ELIZA PODGÓRSKA

lektor

Nazywam się Eliza Podgórska i mam przyjemność być lektorem w szkole You Can Talk. Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Z przekonania również propagatorką glottodydaktyki języka angielskiego oraz edukacji matematycznej. Należę do tych szczęśliwców, dla których praca jest prawdziwą przyjemnością. To właśnie kilka lat pracy, jako nauczyciel nauczyło mnie czerpania z kontaktu z uczniem prawdziwej radości i satysfakcji. Obecnie uczę dorosłych, młodzież oraz dzieci. Ta ostatnia grupa to moja największa miłość :) Uwielbiam dziecięcą wrażliwość i pasję poznawania. Zadziwia mnie ich postrzeganie świata. Moim celem zawodowym jest stwarzanie dzieciom możliwości do nauki i rozwoju twórczości poprzez wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania. Nauka to przygoda i mam nadzieje, że moi uczniowie ze mną przeżyją jedną z tych największych w swoim życiu, a wiec przygodo Ahoj! :)

ANNA PIECH

lektor

Hello :) Nauczaniem angielskiego zajmuję się od 7 lat. Ukończyłam Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego i zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka fascynowałam się brytyjską kulturą i sztuką, wielokrotnie podróżowałam do Anglii, mieszkałam też jakiś czas w Oxfordzie. Z czasem umocniłam się w przekonaniu, że zamiłowanie do języka angielskiego i Wielkiej Brytanii chciałabym przekuć w swój zawód. Już na studiach udzielałam lekcji angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym; szybko zrozumiałam, że nauczanie daje mi ogromną satysfakcję. Największą nagrodą jest dla mnie obserwowanie rozwoju moich podopiecznych. Lubię uczyć poprzez zabawę. Często używam gier, quizów i materiałów audiowizualnych - muzyki, filmów. Staram się, żeby czas spędzony na lekcjach był owocny i żeby nigdy nie było nudno. W wolnych chwilach czytam, gram na gitarze, śpiewam, jeżdżę na rowerze, a gdy tylko mam możliwość, wsiadam w samolot i podróżuję do miejsc, w których jeszcze nie byłam.

DOMINIKA GÓRSKA

lektor

Helloooo! Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w przedszkolu. Pamiętam to jak dziś! Miłość od pierwszego wejrzenia. Z racji tego, że część mojej rodziny mieszkała w Londynie i często ich odwiedzałam moja pasja do angielskiej kultury zaczęła się od słodyczy, a w szczególności od batonika marki „Flake" :D. Od najmłodszych lat więc zafascynowana chłonęłam brytyjski akcent, brytyjskie bajki, brytyjską kulturę i brytyjskie batoniki. Uczęszczałam też na kursy językowe z native speakerami w Londynie i w każde wakacje samodzielnie jako nastolatka przedzierałam pierwsze szlaki londyńskim metrem po brytyjskich muzeach, zabytkach i subkulturach. Wkrótce częste podróże zaskutkowały wieloma znajomościami i sprawiły, że poczułam, że to mój drugi dom. A moim celem stało się opanowanie tego języka w stopniu biegłym. Aby lepiej podszkolić swoje umiejętności językowe postanowiłam wyjechać do USA jako "foreign exchange student". Tam mieszkałam w miasteczku Waukesha, Wisconsin nieopodal jeziora Michigan u amerykańskiej rodziny „host family” i chodziłam do amerykańskiego "high school”. Tam ukończyłam szkołę i z amerykańską maturą wróciłam do kraju. W czasie studiów przez 6 lat uczyłam dzieci, młodzież i dorosłych angielskiego i zarażałam ich swoją pasją. W wakacje wyjeżdżałam wciąż do Londynu, tym razem do pracy w bardzo urokliwym miejscu na „Portobello Market”. Z racji moich licznych podróży, nie tylko do krajów anglosaskich, uczyłam się również innych języków: francuskiego, hiszpańskiego i norweskiego. Wiem, że zdołam zarazić dzieciaki swoją pasją i przekazać im zdobytą przez lata wiedzę. Come and join „You Can Talk”!

MS AIDA

lektor

Teaching for me is a vocation rather than a job. I’ve always wanted to be a teacher, but it wasn’t just about teaching language. The main reason is because I wanted to have a direct impact on the lives of children. When you’re educating children you’re imparting knowledge to create a better future for them. As a teacher, I do my best to make sure kids develop emotionally, socially and intellectually, while having fun time learning a language. My education is in Teaching English as a Foreign Language and I have been teaching since 2005. Throughout these years I’ve taught children aged 5-19 in public, private and in an International Baccalaureate school as well as Language Courses for teenagers and adults. I strive to constantly improve my teaching strategies and attended IB workshops, to share my experience and learn from teachers who teach in different parts of the world. I’ve recently moved to Poland and don’t speak Polish, thus will create a natural English speaking environment for my students.

AGATA ŁUCZAK

lektor

Hi! Nazywam się Agata i odkąd pamiętam język angielski był moją pasją...być może dlatego, że zaczęłam się go uczyć już w przedszkolu. Zainspirowana tym w jaki sposób wyglądały zajęcia w szkołach językowych oraz u prywatnych nauczycieli, na które uczęszczałam przez większość mojego życia, sama postanowiłam podjąć się tego zadania. W tej chwili uczę trzy lata, miałam styczność z osobami na różnych poziomach językowych i z każdą z nich wiążę bardzo miłe wspomnienia, ponieważ one same wiele mnie nauczyły, choćby tego, jak powinny wyglądać lekcje, żeby nie były nudne, a za to były efektywne (a nawet efektowne ;)). Moją drugą pasją jest podróżowanie, a w wolnym czasie uczę się też języka włoskiego oraz francuskiego. Mam nadzieję, że zobaczymy się w You Can Talk!

DAVID THOMPSON

lektor

Hi! My name is David. I moved to Poland 8 years ago and I love it here. I love teaching English, it has become my passion and my Mum always told me that sharing is caring! I like to teach simply because I enjoy it, I like to see people making the connections between their language and mine. My lessons are energetic, realistic and fun. I am a qulaified teacher with a CELTA certificate and lots of experience. In my precious free time I enjoy cycling, reading and photography.