Lektorzy

MARTA ŻABOLICKA

lektor

Odkąd byłam dzieckiem, miałam wiele pomysłów na siebie, jednak nigdy nie planowałam zostać nauczycielem. Przypadkiem rozpoczęłam pracę w miedzynarodowym przedszkolu i wtedy uświadomiłam sobie, ze nauczanie jest moją prawdziwą pasją i pozwala realizować się na wielu płaszczyznach. Wtedy postanowiłam dalej kształcić się w tym kierunku i obecnie kończę studia magisterskie z wczesnego nauczania angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam uczyć angielskiego, ciągle szukam nowych pomysłów na zajęcia, które będą angażujące dla uczniów. Uważam, że nauczyciel powinien nie tylko uczyć języka, lecz także sprawić, by uczniowie chcieli się rozwijać przez całe życie.

KATARZYNA BELCZYK

lektor

Hello everyone! Nazywam się Kasia Belczyk i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 7 lat. Zaczęłam na studiach i choć bardzo wiele rzeczy zmieniło się od tamtej pory, język angielski pozostał. W międzyczasie nauczyłam się też języka węgierskiego i całkiem nieźle opanowałam język hiszpański – wierzę, że moje doświadczenie ucznia przekłada się na to, jakim jestem nauczycielem. W zeszłym roku uzyskałam certyfikat CELTA, który nie tylko podwyższył moje kwalifikacje, ale też pozwolił na zdobycie ogromnej ilości wiedzy i nowych pomysłów na nauczanie. Najbardziej w uczeniu lubię kontakt z ludźmi. Uwielbiam przekazywać im swoją pasję, obserwować ich postępy i widzieć jak powoli się przekonują, że nauka języka nie musi być nudna. Najmłodsi są w tym szczególnie wdzięczni. Wystarczy odpowiednio połączyć zabawę, poczucie humoru i naukę, żeby wyszli z klasy zziajani i zadowoleni, z głową pełną nowych słówek i zwrotów. W wolnym czasie tłumaczę, czytam, piszę, rysuję i podróżuję. Do zobaczenia w You Can Talk.

GERARD AZA

lektor

My Name is Gérard Aza. I am a Native English teacher and have been teaching in Poland now for nearly two years. I teach children from 5 up to 17. I also teach “ in company” working in Businesses such as Deloitte, Skanska, PKO and others. I really enjoy teaching. Adults and Children both need to be taught in different ways so one has to constantly be creative in planning and executing a lesson. With this in mind I always try to have my class enjoy their lessons as much as possible while still getting them learning at the same time. This is a great approach and does not dampen children's enthusiasm for learning.

PATRYCJA ZAKASZEWSKA

lektor

Hey, hi, hello! Uczę zarówno języka angielskiego jak i niemieckiego. Oba języki są moją pasją, którą staram się dzielić z dziećmi i młodzieżą. Dzięki ich kreatywności i chłonności umysłu są w stanie nauczyć się naprawdę wiele. Tylko trzeba mieć sposoby, by pokazać im, że nauka wcale nie musi być nudna! Mi takich jeszcze nie zabrakło :) W wolnym czasie podróżuję, jeżdżę rowerem i gram w gry planszowe. Spotkajmy się na zajęciach w You Can Talk!

AGNIESZKA WACHOWIAK

lektor

Hello Everyone, Mam na imię Agnieszka i mam przyjemność pracować jako lektor w szkole językowej You Can Talk. Jestem absolwentką wydziału filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską Uniwesytetu Warszawskiego. Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 12 lat i jest to moja pasja. Jako lektor cały czas się rozwijam i poszukuje inspiracji. Uwielbiam motywować moich uczniów do nauki i obserwować jak odnoszą sukcesy. Staram się, żeby moje zajęcia były zawsze interesujące oraz efektywne. Do zobaczenia na zajęciach!

MONIKA CZAJKOWSKA-BAGIŃSKA

lektor

Hello! Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Język angielski to dla mnie sposób na życie. Kiedyś ktoś mądry powiedział „wybierz pracę, którą kochasz a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia w swoim życiu” – a ja się pod tym podpisuję  Jestem pełną energii pasjonatką angielskiego i moim celem jest zarażenie uczniów swoim entuzjazmem oraz motywowanie ich do ciągłego zgłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Uwielbiam pracować z ludźmi i wierzę, że zaangażowanie ze strony nauczyciela i uczniów to przepis na wspólny sukces. Ponadto intryguje mnie psychologia, a dokładnie mowa ciała, komunikacja niewerbalna oraz tajniki mikroekspresji, co pozwala mi jeszcze lepiej obserwować moich uczniów. W wolnych chwilach kocham tańczyć i aktywnie spędzać wolny czas, głownie jeżdżąc na rowerze i rolkach. Książki czytam w drodze do pracy :)

ANNA WCISŁO

lektor

Hi, mam na imię Anna Wcisło. Moja przygoda z angielskim zaczęła się w dzieciństwie od oglądania Ulicy Sezamkowej, która kiedyś w TVP była nadawana bez tłumaczenia. To uświadomiło mi później, że język ojczysty nie jest potrzebny żeby skutecznie nauczać angielskiego. Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji metodyka nauczania języków obcych. Zawodowo pracuję 10 lat z 2 letnią przerwą, którą spędziłam pracując w Irlandii Północnej. Praca „za biurkiem” nie dawała mi jednak tyle satysfakcji co praca z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą bardzo komunikatywną co udziela się moim podopiecznym ;-) Uczenie języka powinno odbywać się w przyjaznej atmosferze poprzez zabawę. Jako nauczyciel przychodzę do pracy żeby moi podopieczni i ja dobrze się bawili na lekcjach! Moją pasją, w której angielski jest niezastąpiony, jest podróżowanie.

VIKTORIIA SYNOHUB

lektor

Hi everybody! Mam na imię Viktoriia i z ogromną przyjemnością dołączam do zespołu lektorów You Can Talk. Jestem anglistą z wykształcenia i nauczycielem z zamiłowania. Praca z dziećmi i ich postępy zawsze przynosiły mi wiele satysfakcji i radości, ponieważ nauczyciel potrafi nie tylko pokazać ten świat pod innym kątem, a także pomaga poznać go na nowo. Jak sugeruje moje imię, mam ‘zwycięskie’ podejście do wszystkiego i nauczanie nie jest żadnym wyjątkiem. Na swoich zajęciach chciałabym podzielić się tym podejściem z dziećmi, aby każdy wiedział, że może zostać mistrzem językowym, i że wszyscy razem będziemy pracowali nad osiągnięciem tego celu. Oczywiście, dobrze jest uczyć się sumiennie, a w połączeniu z zabawą jest jeszcze lepiej! Wobec tego, nie mamy czasu na nudę, a wyłącznie na zachwycającą językową przygodę.ELIZA PODGÓRSKA

lektor

Nazywam się Eliza Podgórska i mam przyjemność być lektorem w szkole You Can Talk. Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Z przekonania również propagatorką glottodydaktyki języka angielskiego oraz edukacji matematycznej. Należę do tych szczęśliwców, dla których praca jest prawdziwą przyjemnością. To właśnie kilka lat pracy, jako nauczyciel nauczyło mnie czerpania z kontaktu z uczniem prawdziwej radości i satysfakcji. Obecnie uczę dorosłych, młodzież oraz dzieci. Ta ostatnia grupa to moja największa miłość :) Uwielbiam dziecięcą wrażliwość i pasję poznawania. Zadziwia mnie ich postrzeganie świata. Moim celem zawodowym jest stwarzanie dzieciom możliwości do nauki i rozwoju twórczości poprzez wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania. Nauka to przygoda i mam nadzieje, że moi uczniowie ze mną przeżyją jedną z tych największych w swoim życiu, a wiec przygodo Ahoj! :)

ANNA PIECH

lektor

Hello :) Nauczaniem angielskiego zajmuję się od 7 lat. Ukończyłam Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego i zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka fascynowałam się brytyjską kulturą i sztuką, wielokrotnie podróżowałam do Anglii, mieszkałam też jakiś czas w Oxfordzie. Z czasem umocniłam się w przekonaniu, że zamiłowanie do języka angielskiego i Wielkiej Brytanii chciałabym przekuć w swój zawód. Już na studiach udzielałam lekcji angielskiego dzieciom, młodzieży i dorosłym; szybko zrozumiałam, że nauczanie daje mi ogromną satysfakcję. Największą nagrodą jest dla mnie obserwowanie rozwoju moich podopiecznych. Lubię uczyć poprzez zabawę. Często używam gier, quizów i materiałów audiowizualnych - muzyki, filmów. Staram się, żeby czas spędzony na lekcjach był owocny i żeby nigdy nie było nudno. W wolnych chwilach czytam, gram na gitarze, śpiewam, jeżdżę na rowerze, a gdy tylko mam możliwość, wsiadam w samolot i podróżuję do miejsc, w których jeszcze nie byłam.

MS AIDA

lektor

Teaching for me is a vocation rather than a job. I’ve always wanted to be a teacher, but it wasn’t just about teaching language. The main reason is because I wanted to have a direct impact on the lives of children. When you’re educating children you’re imparting knowledge to create a better future for them. As a teacher, I do my best to make sure kids develop emotionally, socially and intellectually, while having fun time learning a language. My education is in Teaching English as a Foreign Language and I have been teaching since 2005. Throughout these years I’ve taught children aged 5-19 in public, private and in an International Baccalaureate school as well as Language Courses for teenagers and adults. I strive to constantly improve my teaching strategies and attended IB workshops, to share my experience and learn from teachers who teach in different parts of the world. I’ve recently moved to Poland and don’t speak Polish, thus will create a natural English speaking environment for my students.

AGATA ŁUCZAK

lektor

Hi! Nazywam się Agata i odkąd pamiętam język angielski był moją pasją...być może dlatego, że zaczęłam się go uczyć już w przedszkolu. Zainspirowana tym w jaki sposób wyglądały zajęcia w szkołach językowych oraz u prywatnych nauczycieli, na które uczęszczałam przez większość mojego życia, sama postanowiłam podjąć się tego zadania. W tej chwili uczę trzy lata, miałam styczność z osobami na różnych poziomach językowych i z każdą z nich wiążę bardzo miłe wspomnienia, ponieważ one same wiele mnie nauczyły, choćby tego, jak powinny wyglądać lekcje, żeby nie były nudne, a za to były efektywne (a nawet efektowne ;)). Moją drugą pasją jest podróżowanie, a w wolnym czasie uczę się też języka włoskiego oraz francuskiego. Mam nadzieję, że zobaczymy się w You Can Talk!

DAVID THOMPSON

lektor

Hi! My name is David. I moved to Poland 8 years ago and I love it here. I love teaching English, it has become my passion and my Mum always told me that sharing is caring! I like to teach simply because I enjoy it, I like to see people making the connections between their language and mine. My lessons are energetic, realistic and fun. I am a qulaified teacher with a CELTA certificate and lots of experience. In my precious free time I enjoy cycling, reading and photography.

KRYSTYNA DRAPIEWSKA

lektor

Językami obcymi zainteresowałam się w liceum. Do tej pory miałam okazję uczyć się: angielskiego, rosyjskiego,hiszpańskiego, włoskiego i węgierskiego. Pasja do języków zaprowadziła mnie na wydział lingwistyki stosowanej, gdzie studiowałam angielski i rosyjski. W trakcie studiów przekonałam się, że nauczanie i kontakt z drugim człowiekiem sprawia mi dużo radości, a samo nauczanie daje ogromną satysfakcję. W związku z tym postanowiłam spróbować pracy jako lektor dla dzieci i młodzieży. Zainteresowana nauczaniem postanowiłam skończyć studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Staram się, żeby lekcje angielskiego były przede wszystkim różnorodne i ciekawe dla moich uczniów.

MAGDALENA KALIŃSKA

lektor

Hello everyone! Nazywam się Magda i jestem lektorką języka angielskiego. Może Was to zdziwi, ale jako dziecko strasznie nie lubiłam angielskiego. Lekcje były dla mnie źródłem stresu i zwątpienia we własne siły. Dopiero kiedy trochę dorosłam i zmieniłam szkolę, zrozumiałam, jak wielką rolę w procesie nauczania odgrywa nauczyciel - jego kreatywność, pasja, a przede wszystkim otwartość na ludzi i uśmiech. Dobry nauczyciel inspiruje. Nie dołuje, a motywuje. Zaciekawia. Tymi zasadami staram się kierować w swojej pracy; aby lekcje były ciekawe zarówno dla moich uczniów, jak i dla mnie.